Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Čauky lidi: Moje socky 4. Expremiér Babiš osvobodil média od útlaku nezávislosti!

Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby zavítal do rozhlasu. Šéfovi hnutí ANO se totiž nelíbilo, jak novináři pracují, a tak začal uvádět zprávy sám. Samozřejmě jen ty zaručené. Kromě toho se nevybíravě opřel do vlády premiéra Petra Fialy a lidem doporučil radikální krok proti drahotě.

Expremiér Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné pondělní hlášení z rozhlasu, kam se vydal zkontrolovat, jak novináři nezávisle pracují. To, co ale na místě viděl, se mu ani zdaleka nelíbilo. I proto se ujal moderování sám, aby mohl sdílet svou pravdu dřív, než ji smažou!

Dále se také zaměřil na svou tradiční kritiku vlády, zejména na to, že nechce dávat. Zato expremiér by rád lidem rozdával, zejména dotace pro korporáty. Ostatním pak poradil jednoduchý recept na boj s drahými energiemi. Stačí prodat velké baráky a koupit si garsonky! Zbytek postupu se dozvíte ve videu.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy