Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Čauky lidi: Moje socky 2. Expremiér Babiš dal Pekarové Adamové sežrat prodej Budvaru!

Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby se prostřednictvím sociálních sítí vyjádřil ke kauzám posledních dní a zároveň informoval voliče o svých zážitcích všedního života. Nechybí Babiš na koncertě, v květinářství či ve vášnivé debatě s překvapivě tichou Markétou Pekarovou Adamovou.

Expremiér Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné pondělní hlášení vysvětlením, jak to bylo s jeho návštěvou festivalu Rock for People. Na sociálních sítích se totiž šíří fámy, že na něj lidé vulgárně pokřikovali. Šéf hnutí ANO ale vše uvedl na pravou míru. Kromě toho také nabídl unikátní rozhovor s Markétou Pekarovou Adamovou, se kterou řešil prodej Budvaru. A že jí to dal pořádně sežrat!

Jako správný manžel nezapomněl na svou ženu Monike, která v uplynulém týdnu slavila narozeniny. Babiš jí chtěl udělat radost a snažil se jí sehnat nového zahradníka na hraní, protože ten starý ji už prý nebaví. O tom, zda pochodil, se můžete přesvědčit ve videu. Mimochodem expremiér v něm představí i vzácného hosta!

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy