Čauky lidi, díl 42: Babiš vyřešil husí krizi a prásknul špínu na Petra Fialu
Premiér v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si tentokrát v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby se podělil o nejnovější informace o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana. Neopomněl ani povykládat o státních vyznamenáních a koronavirových opatřeních.
Premiér ČR v podání imitátora Petra Jablonského tentokrát začal svůj nejnovější díl Čauky lidi zprávou, že sám vyřešil krizi s husami a v obchodech jich nyní bude dostatek, stejně jako tomu je ve Sněmovně.
Tématem nejnovějšího dílu byla samozřejmě i nová vláda a zdražení, za které už teď může sama, byť ještě nevládne. Premiér neopomněl ani odsoudit nestoudné chování Petra Fialy, který si i přes nárůst cen energií drze svítí u sebe v bytě. To by si Babiš nikdy nedovolil.
Premiér v pořadu neopomněl dále zmínit očkování malých dětí. Doposud je v Česku povolené od 12 let, Babiš ale spolu s Adamem Vojtěchem navrhují hranici výrazně snížit, a to tak, kam až to genetika dovolí. Více se dozvíte v nejnovějším díle Čauky lidi.
VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Čauky lidi, velké finále: Poražený Babiš vyrazil Jezulátko i Prchala, pak zmizel za Orbánem

Čauky lidi: Moje kampaň. Babiš si vyrazil na Hrad, vyhlásil monarchii a korunoval se králem

Čauky lidi: Moje kampaň 5. Babiš ocenil Nerudovou za zkrácení studia na brněnské univerzitě až na půl roku

Čauky lidi: Moje kampaň 3. Babiš hází problémy na vládu a radši leze kanály














