Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Čauky lidi, díl 41: Praha bude závidět. Alenka Schillerová míří do Brna

Premiér v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si tentokrát v satirickém pondělním pořadu Čauky lidi našel čas na to, aby se podědil o nejnovější informace o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana. Neopoměl ani povykládat o státních vyznamenáních a koronavirových opatřeních.

Premiér ČR v podání imitátora Petra Jablonského tentokrát začal svůj nejnovější díl Čauky lidi zprávou, jak je na tom pan prezident Miloš Zeman, který je už několik týdnů v nemocnici. Premiér je velmi laskavý, a tak se rozhodl vyhovět žádosti hlavy státu a ve svém pořadu zdůvodnil Zemanův výběr osobností na státní vyznamenání. Na seznamu se objevila jména jako hudební skladatel Karel Vágner a herečka Jiřina Bohdalová. Ruku na srdce, co by byl náš stát bez Křemílka a Vochomůrky.

Sám předseda vlády se rozhodl jmenovat ty, které by vyznamenal on sám. Mezi kandidáty nechyběli pohádkář Prchal a Monika Babišová.

V pořadu neopomněl dále zmínit, že ministryně financí Alena Schillerová bude kandidovat na primátorku Brna. "Praha tak bude mít opět Brnu co závidět," zavtipkoval premiér.

Na závěr promluvil o konci bezplatných testů na koronavirus a pravidelných kontrolách v hospodách a restauracích. Více se dozvíte v nejnovějším díle Čauky lidi.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.


Související články

Další články