Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Čauky lidi, 70. díl: Babiš představil pohádky Prymulánek nebo Andrejovy nové šaty

Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi tentokrát zmínil, jaká místa už v Česku stihl objet se svým karavanem, představil soubor svých pohádek a upozornil, že od příštího týdne se chystá více zapojit do dění na sociálních sítích.

Expremiér Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné pondělní hlášení opět ze svého karavanu, se kterým brázdí republiku za sprostými lidmi.

Byl prý už na 50 místech. V Kutné Hoře koupil milion mincí pro štěstí, v Plzni vypil tři sta piv a na Moravě snědl kilometrový frgál. Podepisoval i svou knihu "Za Husáka a Babiše bylo líp". Nyní chystá soubor pohádek: Prymulánek, O pyšné Alenke, Andrejovy nové šaty, Tři zlaté vlasy Děda Arenbergera atd.

Od příštího týdne se Babiš rozhodl i vlivem předávání cen Czech Social Awards více zaměřit na Instagram a sociální sítě. "Pryč se starými videami, teraz budu hvězda Instagrame a sociálních dítí," slibuje. Jak bude nové Čauky lidi vypadat, to uvidíte už za týden.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy