Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Čauky lidi, 67. díl: Babiš si v Praze koupil vlastní ostrov! Hodlá na něm rozjet nový byznys

Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského se v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi tentokrát ohlásil z ostrova, který si koupil. Kupodivu se ale nenachází někde v tropické destinaci, ale v Praze! Už jen dle názvu byl ostrov Babišovi předurčený. Jak se jmenuje a proč si ho pořídil, se dozvíte v novém díle unikátního pořadu. 

Expremiér Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné pondělní hlášení poněkud nezvykle. Jeho klasickou kancelář totiž vystřídalo poněkud exkluzivnější prostředí. Babiš se totiž ohlásil přímo z ostrova, který si koupil! Babiš totiž po řepce plánuje rozjet nový byznys, tentokrát s palmovým olejem.

Kromě toho má Babiš s ostrovem i další záměry. Například na něm hodlá ubytovat uprchlíky, které zlý primátor Prahy Zdeněk Hřib odmítl ubytovat. Ostrov je totiž velice praktický, zejména proto, že ho obtéká Vltava, která běžencům nabídne jak toalety, tak i koupání.

Právě Praze expremiér věnoval prakticky celý svůj nový díl Čauky lidi. Podívejte se, co v něm současnému pirátskému vedení hlavního města vyčítá a jaké má Babiš řešení.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.


Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy