Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Čauky lidi, 30. díl: Dva dny volna pro naočkované a Führerova práce

Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné hlášení příslibem, že státní zaměstnanci dostanou po očkování dva dny volna. Jak však dodal, zaměstnanců firmy Agrofert se to týkat nebude. Ve svém hlášení pak neopomněl ani "duhové balíčky" od České pošty nebo tradiční rýpnutí do Pirátů, respektive jejich šéfa Ivana Bartoše.

Pan premiér v podání skvělého imitátora Petra Jablonského tentokrát ve svém satirickém pondělním pořadu Čauky lidi pohovořil na téma výhod pro očkované. Všichni státní zaměstnanci tak dostanou po očkování dva dny volna. Koncernu Agrofert se to pochopitelně týkat nebude, protože je to soukromá firma. 

Premiér si rovněž pochvaloval, že duo Jana Maláčová a Matěj Stropnický nechodí na kontroly práce do jeho firem. To by se totiž jméno akce podle Babiše muselo přejmenovat na "Fuhrerova práce". Nechybělo ani rýpnutí do šéfa Pirátů Ivana Bartoše, který prý tvrdil, že se rval s olympijským mistrem Lukášem Krpálkem v mladších žácích - a přitom je o deset let starší. S premiérstvím tak "dredár" podle Babiše počítat nemá, protože neumí tak dobře lhát jako premiér.


VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.

Další články

Nejnovější kauzy