Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Čau, lásko: Marcela Holanová slaví 70, pro bývalého manžela Karla Šípa je vzduch

Marcela Holanová a Karel Šíp byli manželé přes dvacet let.
Zdroj: Profimedia.cz
NAPĚTÍ

„Až se zas potkáme, doufám, že nebude spěch,“ zní v písni Čau, lásko, kterou pro Marcelu Holanovou (70) před lety napsal její exmanžel Karel Šíp (75). A jako by časem byla čím dál aktuálnější. Od rozvodu dvojice už sice uplynulo 17 a půl roku, ale staré křivdy se dosud nezahojily. Minimálně z jedné strany. „Karel se mi neozve. Co jsme si, to jsme si. Já bych s ním na staré časy zavzpomínala ráda,“ řekla eXtra.cz Marcela Holanová.

Marcela Holanová je pro Šípa cizí

Rozvod proběhl na konci roku 2003. V té době už byl krátce na světě Jan, kterého má moderátor Karel Šíp se svou druhou ženou Ivou (vzali se v roce 2007).

„Karel pro mě cizí není, já pro něj asi cizí jsem. Nikdy mu nezapomenu popřát k narozeninám, svátku či Vánocům a na to mi on vždy odpoví. Ale sám se neozve. Trochu mě to mrzí, protože ať se mezi námi stalo cokoli, už je to dávno, odvál to čas a já bych vůbec neměla problém si s ním sednout a popovídat si o společných přátelích či zážitcích. Za dvaadvacet let manželství a spolupráce máme na co vzpomínat, odpověděla eXtra.cz zpěvačka Marcela Holanová.

Manželství bylo rozvedeno v roce 2002, spoustu dalších let ale probíhaly právní bitvy o finanční vyrovnání. A Holanová se rozhodně necítila jako vítěz.

Dávné pře jsou zapomenuty

„Že jsme měli nějaké pře, to je už dávno za mnou. Nemá cenu se tím trápit a řešit to. Život je příliš krátký na to, abych se s otcem svého syna nebavila jen kvůli tomu,“ myslí si zpěvačka, kterou asi nejvíc proslavil duet s Karlem Gottem Čau, lásko. Hudbu pro něj složil Karel Svoboda, text Marcelin exmanžel.

„Vůči Karlovi opravdu nemám vůbec žádné negativní pocity. Kdyby mi řekl: ‚mámo, pojď na pivo‘, bez problémů půjdu. Mám si s ním co povídat i po tolika letech,“ dodala zpěvačka, která doufá, že k jakémusi usmíření přece jen někdy dojde.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy