Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Čau, lásko: Kazma napsal Andree dojemný vzkaz na rozloučenou

Kazma se rozešel po pěti letech s přítelkyní Andreou
Zdroj: Se souhlasem Kazmy
+ Další fotografie
rozchod

Dlouhým a dojemným příspěvkem na sociální sítí oznámil známý showman Kamza (35), že jeho vztah s modelkou a influencerkou Andreou Kalousovou (24) je u konce. Pár spolu byl pět let.

"Rádi bysme si to nechali jen pro nás, ale tohle je v našem světě bohužel jediná cesta, jak jít dál. Daň za veřejný život, kterou teď musíme oba zaplatit. Řekli jsme si, že to každý napíšeme po svém a přečteme si to až na zdi toho druhého," uvedl showman Kazma, jak dospěl k rozhodnutí vypsat se z rozchodu s modelkou a inluencerkou Andreou Kalousovou.

"Kráska a zvíře", kterým zpočátku nikdo nevěřil

"Nikdo nám na začátku moc nevěřil. Ty, hodná holka a já, ten grázl. Kráska a zvíře. Predikovali nám týdny a vidíš, bylo z toho nakonec nádherných pět let plných lásky a dobrodružství," snažil se Kazma popsat vzájemné roky s Andreou. "Hodně jsme toho spolu zažili, procestovali i ustáli. Přes naše bláznivé životy plné možností jsme si vždycky byli věrní a měli se rádi. Nikdy jsme na sebe nebyli zlí, nikdy se hloupě nehádali a vždy si jeden druhého vážili a chovali k sobě vzájemnou úctu. Jsem za to na nás oba moc pyšnej. Nebyl den, kdy bych se za tebou netěšil domů," nepřestával Kazma s chválou, načež v superlativech dál pokračoval.

" Díky všem, kdo jste v nás věřili, měli nás rádi a viděli v nás naději. Láska má mnoho podob a v životě občas přijdou chvíle, kdy musíme opustit starý svět, a hodně věcí a lidí ztratit, abychom znovu našli sami sebe," uvedl moderátor a internetový bavič na závěr svého příspěvku.

Na svém instagramu se z rozchodu vypsala i Andrea: " No, víte já byla tak nějak trochu vždycky na průšviháře a tak není divu, že mě sbalil ten největší. Frajírek, říkala jsem si tehdá. Přesně tak mi totiž připadal. Jenže já se sekla, protože jsem zjistila jak skvělej kluk se za těma černejma brejlema doopravdy skrývá", popsala začátek svého vztahu s Kazmou. "Vyrobil jsi ze mě yesmanku a popostrčil mě do spoustu šíleností, ze kterých bych jinak měla strach. Občas dokážu bejt pěknej nervák, ale tys mě dokázal vždy uklidnit - jako bys na to měl snad přímo vyrobenej klíč," pokračovala i ona s chválou svého nyní už expartnera.

"Bude se normálně stávat, že nás spolu někde potkáte, ale to neznamená, že jsme se k sobě vrátili. Bude to znamenat pouze to, že teď životem kráčíme už jako přátelé. A já jsem moc vděčná za to, že to takhle může být," dodala modelka na závěr.

Související články

Další články