Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Catherine-Zeta Jones ukázala syna (22): Otci Michaelu Douglasovi se moc nepodobá

Dylan s maminkou
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
celebrity

Na premiéře seriálu Wednesday se prošla po červeném koberci mezi jinými i Catherine Zeta-Jones (53), která v seriálu hraje Morticii Addams. Doprovodil ji její syn Dylan Michael Douglas (22), kterému to po boku slavné maminky slušelo. Podle listu Daily Mail se ho Zeta-Jones během premiéry stále držela.

Moderní ztvárnění příběhu dospívající členky rodiny Addamsových bylo uvedeno do distribuce 23. listopadu. Ještě předtím se na slavnostní premiéře ukázaly hvězdy seriálu Wednesday. Mezi nimi nechyběla ani Catherine Zeta-Jones, která v seriálu hraje Morticii Addams. Na červený koberec ji doprovodil syn Dylan Douglas, kterého má herečka se svým mužem Michaelem Douglasem.

Zeta-Jones: Jsem neuvěřitelně vděčná za své děti

Herečka se se synem podle listu Daily Mail držela za ruku při pózování fotografům, zatímco se na něj láskyplně dívala. Catherine Zeta-Jones s Michaelem Douglasem (78) mají rovněž dceru Carys (19) a herec je také otcem syna Camerona (43) z manželství s Diandrou Luker.

"Jak moje dcera, tak Dylan mě neuvěřitelně podporovali, nejen jako herečku, ale jako osobu," nemohla si Zeta-Jones pro magazín People vynachválit jejich velmi blízký vztah. "Jsem neuvěřiteně vděčná, že mám ve svém životě oba dva," dodala.

"Je prostě zábavné vidět, čím se živí," podotkl Dylan o hollywoodské kariéře svých rodičů. "Chci říct, že je vidíte na obrazovce, ale to je samozřejmě jen barevná a upravená verze jich samých," řekl.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy