Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Catherine Zeta-Jones ukázala pubertální dceru: Roste z ní velká kočka!

Catherine Zeta-Jones má krásnou dceru.
+ Dalších 14 fotografií
Dcera herců Catherine Zety-Jones (48) a Michaela Douglase (73) roste do krásy. Mladičká Carys (14) má už nyní vzhled modelky a z fleku by mohla vyrazit na módní mola. Jenže o to nestojí a radši by se vydala ve stopách slavné maminky. A podle filmové Šeherezády na to má.

Catherine Zeta-Jones má sice nejlepší léta za sebou, ale pořád jí to náramně sluší. Při pohledu na slavnou herečku je jasné, po kom zdědila krásu její půvabná dcera Carys Zeta Douglas.

Známá maminka, která se proslavila v devadesátých letech rolí Šeherezády nebo filmem Zorro: Tajemná tvář, si o víkendu s mladičkou Carys vyrazila na módní přehlídku. Ta by mohla okamžitě vyrazit na molo za ostatními modelkami, ale čtrnáctiletá kočička o to nestojí. Ačkoliv se o módní trendy zajímá, chtěla by spíš kráčet ve stopách Catherine a svého tatínka Michaela Douglase.

„Carys je úžasná, je báječná herečka, zpěvačka a dokonce skvěle hraje na klavír," chválila Catherine Zeta-Jones svou dceru. „Bude to pro ni těžké, protože má za vzor svého dědečka Kirka Douglase, mě a Michaela. Ale je fakt dobrá a má na to,“ věří jí hrdá maminka.

Čtrnáctiletá kráska má našlápnuto v šoubyznysu uspět, ale v osobním životě to zatím pokulhává. I přes její půvab zatím nemá přítele, přestože jí určitě za dveřmi stojí zástupy nápadníků. Tak snad se jí brzy začne dařit i po této stránce.

Mohlo by vás zajímat

Další články