Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Částka za zdraví? 300 tisíc korun. Krásná Anna Kadeřávková musí podstoupit léčbu v Německu

Anna je opravdu krásná žena.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 50 fotografií
Několik dlouhých měsíců bojuje se zákeřnou boreliózou a klasická léčba nepomohla. Krásná herečka Anna Kadeřávková (21) proto musela vyhledat jiné řešení. Na tři týdny zamíří na soukromou kliniku do Německa, kde zaplatí ze svého okolo 300 tisíc korun. Taková je částka za dobrý zdravotní stav mladého člověka...

Krásná herečka, kterou si lidé před časem zamilovali coby představitelku Roziny v seriálové Ulici, na tom dlouhodobě není nejlépe. Za jejím krásným úsměvem se skrývají velké starosti se zdravotním stavem.

„Budu hospitalizovaná v Německu na soukromé klinice, kde mě budou léčit na boreliózu,“ přiznala eXtra.cz Anička s tím, že o ceně za léčbu se nebude bavit. Redakce vypátrala, že za podobnou léčbu pacient zaplatí částku okolo 300 tisíc korun. Samotnou léčbu, individuální přístup lékaře, krevní testy, ubytování si pacient hradí sám. „Můj stav je komplikovanější, než by se zdálo a léčba je pro mě nevyhnutelná. Ale věřím, že potom už bude vše jen dobré,“ dodala oblíbená herečka.

Kadeřávková se před několika týdny rozešla se svým přítelem Johanem Mádrem a stres z ukončené lásky je dalším faktorem, který Anně na zdraví nepřidává. Herečce tak unisono nejen její blízcí, ale i fanoušci přejí, aby zákeřnou nemoc porazila a opět měla hodně důvodů, proč se na svět zeširoka usmívat.

Související články

Další články