Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Castingy MISS CZECH REPUBLIC 2018 se blíží ke konci. Nenechte si ujít poslední příležitosti a přijeďte na casting

Zdroj: MISS CZECH REPUBLIC
+ Dalších 25 fotografií
Letošní rok castingů MISS CZECH REPUBLIC 2018 se pomalu blíží ke konci a zbývají 3 poslední castingy z celkových 11. Nenechte si ujít poslední příležitosti a využijte šanci se stát novou královnou MISS CZECH REPUBLIC 2018!

V dubnu nás čekají poslední tři castingy, a tudíž poslední možnost se do soutěže krásy přihlásit. Casting probíhá dnes 14. 4. v Olomouci, poté v Českých Budějovicích 21. 4. a v Praze 26. 4. ,,Zatím je vybráno 62 semifinalistek a přibudou ještě postupující z posledních 3 castingů, jedna dívka z Model Campu a 3 divoké karty z Instagramu, Facebooku a modelingová karta z agentury, se kterou spolupracujeme, Pure Model," prozradila zakladatelka a ředitelka Taťána Makarenko.

Momentálně to vypadá, že bude rozhodně z čeho vybírat! Finálová desítka se letos bude vybírat z minimálně devadesáti krásných dívek. „Bude to náročné, ale moc se na to těším,“ řekla pro eXtra.cz Taťána. Semifinále proběhne 12. a 13. května v prostorách Vnitroblocku v Praze, kde brzy ráno dorazí všechny semifinalistky a postupnými vyřazovacími disciplínami budeme znát k večeru TOP 20 semifinalistek letošního roku, které si na výsledek počkají až do dalšího dne. 13. 5. 2018 bude z TOP 20 vybráno 10 nejlepších letošního roku.

,,První soustředění finalistek bude probíhat 19.-21. 5., kdy navštívíme naše partnerské kadeřnické studio BOMTON, kde dívky nabarvíme a ostříháme tak, aby byly co nejkrásnější na focení profilových fotografií pod taktovkou fotografky Nikoly Bílkové. Budou se fotit portréty, tentokrát trochu jiné než v loňských letech.:) a také samozřejmě v plavkách od partnerské značky Fashion Island. Styling jako každý rok bude dělat náš oficiální stylista Sam Dolce.

Na prvním soustředění také proběhne školení make-upu, první lekce cat walku a školení sociálních sítích tak, aby se dívky co nejlépe uměly prezentovat a reprezentovat se jako finalistky národní soutěže krásy. 21. 5. pak proběhne oficiální představení finalistek pro média a partnery v luxusní restauraci SOHO.

„Věřím, že se máte na co těšit, připravujeme mnoho zajímavých věcí s naším vizuálním produkčním týmem WE SNAP a bude se na co dívat,“ dodala krásná Taťána Makarenko.

Související články

Další články