Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Castellovi dvouměsíční pobyt ve Vile změnil tělesnou schránku: Z vysoustruženého svalovce se stal pupkáč

Z Thomase Castella se stal během pobytu ve Vile pěkný pupkáč.
Zdroj: archiv FTV Prima

Už z předchozích řad musí být všem jasné, že Vila VyVolených funguje jako „zvrhlá ozdravovna“, kde se z normálně vypadajících lidí stávají odulá stvoření s několika kily navíc. A podle těch, kteří měli tu možnost si vyzkoušet, jaké to je pobývat v uzavřeném prostoru s naprosto neznámými lidmi, se vůbec nedivíme, protože co taky dělat v izolaci než jen jíst, spát a drbat ostatní.

Přestože mají VyVolení od štábu pravidelné úkoly, ranní rozcvičky, většinu dne proleží nebo prospí, a tak se jim na tělech pomalu usazují tukové zásoby. Jejich organismus je navíc vystaven velkému stresu, takže přibírání může být i přirozenou reakcí na tenhle proces.

Tímto stavem si prošel i rozený Hradečák Thomas Castello (38), který předtím trávil v posilovně téměř každý den. I když si Thomas nechal od štábu poslat do Vily činky, většinu času byly někde schované a Castello se raději věnoval povalování nebo tulení k pohledné Zdeničce. Svalová hmota začala po téměř dvou měsících ve Vile pozvolna mizet a na jinak vycvičeném břiše se Thomasovi vytvořila pěkná pneumatika.

Castello už je ale pár dní doma, po Duelu, kde ho na plné čáře vyřadil Vladko Dobrovodský (35), může opět cvičit jako dřív.

Související články

Další články