Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Castello to rozčísl: Bývalce už vyhrožuje veřejně, šéfredaktora eXtra osočil, že s ní spí, na Facebooku lže všem svým pěti fanouškům! Co chystá fitkoblb dál?

Castello je obětí rozsáhlého spiknutí, kterému je třeba učinit přítrž
a pokud se tak nestane, vlítne do Řeporyjí, kde bydlí Pavel Novotný
i Silvie Řeháková a vystřílí to tam avizovanou, nabitou devítkou, byť
nemá zbrojní pas, což se, pravda, nevylučuje.
Zdroj: TV Prima, koláž: Kriminální Policie Hradec Králové, Policie Slovenské republiky a Česká pojišťovna, a.s.

Thomas Castello (38), jaderný fyzik z Hradce, který se stal slavným, nezvládl rozchod s prsatou semifinalistkou show VyVolení, sexicí Silvií Řehákovou (21), které aktuálně vyhrožuje zastřelením za to, že si dovolila dále ho neživit a navíc její přátelé dostali do médií neuvěřitelnou story o jeho nedávném, zřejmě fingovaném, pokusu o sebevraždu, kterým se zřejmě zoufale pokoušel ve své nuzné chatičce na Náchodsku přesvědčit luxus milující zlatokopku o tom, že pokud ho opustí, něco si udělá.

Řeháková přitom původně deklarovala, že nechce mít další potíže poté, co se kvůli Castellovi dostala do problémů souvisejících s jeho kriminální činností. Ty odmítá specifikovat, ale v redakci na nich usilovně pracujeme. O důvodech svého odchodu se ale včera, krátce po vydání výše zmiňovaného článku, luxusní rajda z pražských Řeporyjí (kde bydlí kousek od našeho šéfredaktora, takže je divné, pane Castello, že to nešla vyprávět do Holešovic, do Blesku, pozn. aut.) rozpovídala: „Tomáše jsem prakticky živila, žije takřka v existenční nouzi, v jeho exekutory zabavené chatce, kde přebývá, jsou skutečně nedůstojné podmínky a do toho mě nutil dělat věci, se kterými jsem se prostě neztotožnila a to vydržím hodně. Jde o soukromou i řekněme veřejnou sféru. Jsem opravdu ráda, že je pryč, ale mám strach,“ svěřila se nám Silvie a včerejší večer jí dal za pravdu.

Dostala totiž informaci, že Castello přijel narychlo do Prahy. Předtím navíc esemeskou jasně deklaroval, že „ví, kde Silvie v Praze bydlí“ a že „přijde s nabitou devítkou“. Za tuto formulaci zvažuje na svalovce, kterého původně nechtěla trápit v už tak zoufalé situaci, podat trestní oznámení pro nebezpečné vyhrožování a navíc naznačuje, že si případné další výhrůžky nenechá líbit nejen jako těžce zkoušená bývalka, ale jako další podvedená, kterou Castello zatáhl do svých legendárních kšeftů, kvůli kterým půjde s největší pravděpodobností bručet, což včera vehementně popřel na svém Facebooku, kde zároveň obvinil šéfredaktora eXtra.cz a autora tohoto textu, že s Řehákovou spí (což je dost možné, oba bydlí ve stejné obci, oba milují numismatiku a tuto kampaň proti Castellovi dlouhodobě plánovali za účelem zničit jeho pověst a skvěle rozjetou kariéru podnikatele, moderátora a pojišťováka) a je narkoman, takže ten teď zvažuje, zda Castella zažaluje také, ale říká si, že v jeho případě už bylo nějaké trestní stíhání jen kopáním do mrtvoly, takže pouze zkontroloval doma v Řeporyjích alarm, ujistil se, že basebalová pálka je na svém místě za dveřmi a je v očekávání věcí příštích…

Celou story budeme i nadále sledovat i v případě, že už náš šéf nebude mezi námi.

Související články

Další články