Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Čas nezastavíš: Podívejte se, jak roste 7 nejroztomilejších slavných miminek Česka

Čas nezastavíš: Podívejte se, jak roste 7 nejroztomilejších slavných miminek Česka
Zdroj: Archiv Lela Ceterová / Archiv Vendula Pizingerová / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Pozor, rozkošné!
Ať už jsou miminka seberoztomilejší, zub času nezastavíme a i ti nejmenší skřítci rostou jako z vody. Své o tom vědí i maminky, které svoje dětičky neustále vystavují na Instagramu. Naložily nám další pořádnou várku fotek, podívejte se. Pozor, sladké!

S miminkem i do sauny

Vendula Pizingerová (49) na svých sociálních sítích nesdílí pomalu nic jiného než svého vytouženého synka Josífka. S ním ráda vyráží na výlety, fotila třeba, jak si miminko dopřává svoji první saunu. K zimnímu zachumlanému snímku připsala prosté: "Jen tak." Vendula mimo jiné přiznala, že malý Josef je přes svůj nízký věk zapálený čtenář, zřejmě po mamince. "Ciao donne," zdravila Alena Šeredová (42) všechny ženy při příležitosti Mezinárodního dne žen z italského města Turína. Na fotografii se pochlubila svou ani ne roční holčičkou Vivienne Charlotte. "Tatínek v malém," připsala ke snímku Dagmar Havlová (67).

"Ať Vám tento den přinese tolik štěstí a radosti, kolik lásky rozdáváte svým nejbližším. S Lilinkou Vám přejeme krásný MDŽ. Mně moc chybí maminka a sestra. Už ať jsme všichni spolu," posteskla si slovenská playmate Lela Ceterová (31) na Instagramu. Sandra Pospíšilová (34), moderátorka CNN Prima news, maminka Emily a Leona, se na svých sociálních sítích kromě miminek pochlubila navíc i jejich dětským pokojíčkem.

Srdcervoucí vzkazy

Aneta Vignerová (33) sdílela fotku se synem Jiříčkem z procházky, ke které připsala: "Den jako malovaný." Modelka syna porodila scenáristovi Petru Kolečkovi (36). "Hezkou neděli přejeme. U nás je úplně nádherně. Co máte dnes v plánu? My určitě zase procházku," zdravila nedávno svoje fanoušky zpěvačka Markéta Konvičková (26) (26). "My taky," odepsala jí hned její pěvecká kolegyně, Monika Bagárová (26) (26). Ta se na Instagramu vytasila s fotkou svojí Ruminky, ke které připsala i dojemný vzkaz.

"Naučila jsi mě trpělivosti. Naučila jsi mě mnohem víc naslouchat. Potvrdila jsi, že rozhodovat se intuicí a srdcem je správné. Udělala jsi ze mě lepšího člověka, při tobě si každý den uvědomuji opravdové životní hodnoty. Pro tebe jsem silná žena, kterou v životě nic nezastaví, pro tebe chci budovat, pro tebe chci být nejlepší máma. Děkuji, že jsi mi ukázala, co je to láska tak jiná, tak čistá, tak nadpozemská," vzkázala Rumince Monča.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy