Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čas neúprosně letí: SuperStar Vlasta Horváth zešedivěl a se ženou oslavil 25 let vztahu

Čas neúprosně letí: SuperStar Vlasta Horváth zešedivěl a se ženou oslavil 25 let vztahu
Zdroj: Vlasta Horváth archiv
+ Dalších 7 fotografií
tak šel čas
Vlasta Horváth (43) je známý především z pěvecké show SuperStar. Vlasta je výherce druhé řady z roku 2005. Od raných začátků SuperStar uplynulo už dlouhých patnáct let a i jejich výherci se změnili. Oblíbený zpěvák, který 18. října slaví narozeniny, zešedivěl, ale vypadá pořád jako švihák. Před pár dny se navíc pochlubil na sociálních sítích snímkem z výročí svatby.

Vlasta Horváth se proslavil především díky show SuperStar, kterou v roce 2005 vyhrál. Od té doby ale uběhlo dlouhých patnáct let a změnil se nejenom zpěvák, ale i jeho život.

Vlasta oslavil 18. října už 43 narozeniny, má manželku a dvě děti, ale zpívat nepřestal. "Dnes je to patnáct let, co jsme zpečetili náš desetiletý vztah, takže jsme spolu už vlastně čtvrtstoletí. Lásko, Ty a naše děti jste pro mě jednoznačně největší výhra v mém životě," napsal před časem zpěvák na sociální sítě.

"Tleskáme a přejeme vám společné a krásné doživotí," vzkazovali nadšení fanoušci Vlastovi a jeho ženě Markétě. Během patnácti let oblíbený zpěvák pořádně zešedivěl, ale také zmužněl. Vlasta je otcem dvou krásných holčiček Lindy a Alžběty, kterým se snaží věnovat co nejvíc může.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy