Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Čas na lásku i plození dětí: Těmto slavným párům povinná karanténa prospěje nejvíce

Zdroj: profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 10 fotografií
izolace
Nucená karanténa je pro někoho peklem na zemi, pro někoho příležitostí, jak být více se svými blízkými. O tom ví své i řada známých párů, které se až s karanténou zastavily a prožívají chvíle s rodinou, které předtím byly vzácností. O tom, že přišla karanténa v ten správný čas, se rozepsala Tamara Klusová a společné chvíle doma prospívají i dalším párům českého showbyznysu.

Tamara si na Instagramu postěžovala, že před vyhlášením nouzového stavu nebyla už se životem, který vedla, spokojená. S manželem Tomášem (33) se prý vídali hodně málo a jí se honily v hlavě myšlenky, že by to ráda změnila.

Tamaru vesmír vyslyšel

To by nebyla Tamara, kdyby se nepochlubila schopnostmi hodnými senzibila a nepřiznala, že právě v den, kdy vláda vyhlásila nouzový stav, vyřkla směrem k manželovi zbožné přání - Buďme víc spolu. A hle, neuběhlo ani pár hodin a vesmír Tamaru vyslyšel.

"V den, kdy byl vyhlášen stav pandemie, jsem ráno koukala na Toma z postele. Stál u umyvadla a čistil si zuby... Ten den měl mít asi tři schůzky a večer představení v divadle. Ležela jsem a tiše přemýšlela nad tím, kam se to pořád ukvapeně a bez cílů řítíme. A v tu chvíli jsem mu řekla: 'Možná poprvé za skoro osm let vedle tebe ti musím něco říct. Nelíbí se mi, jak teď vedle sebe žijeme. Pojďme, prosím, být víc spolu. A vědomě naplňovat náš společný čas,'" svěřila se Tamara se svými niternými touhami.

"Tom se na mě podíval, vyplivnul zubní pastu a řekl mi: 'Lásko, cítím to stejně. Musíme s tím oba něco udělat.' O pár hodin později mi zavolal, že ho budu mít doma asi ještě o něco déle, než bych chtěla, že je vyhlášen stav nouze," popsala, jak dialog s manželem pokračoval.

Tamaře Klusové se tedy karanténa hodila náramně, svého milovaného muže má teď doma každý den a aktuální situaci si nemůže vynachválit... Stejný názor sdílela i modelka Veronika Kašáková, která přiznala, že i u nich doma proběhlo podobné "čištění zubů". Ženy zkrátka cítily potřebu být více se svým partnerem a ono se to nějak zařídilo.

Čas na lásku

Domácí karanténa svědčí i herečce Veronice Arichtevě Ta se totiž ze samé nudy vrhla do vaření a na sociální síti se chlubí jednou pochoutkou za druhou. Z toho má radost logicky Veroničin manžel Biser, který má teď nejen doma navařeno, ale má také více času věnovat se své ženě a pořádně zapracovat na miminku, o které se s Veronikou už nějakou dobu snaží.

Stejnou výhodu vidí v karanténě bezpochyby i Leoš Mareš (43) a jeho Monika (39). Těm se také dlouhodobě miminko nedaří... Díky tomu, že čas tráví dlouhé dny pouze spolu, šance na úspěch se i u tohoto slavného páru zvyšuje.

Související články

Další články