Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hororové VIDEO: Osm fotbalistů z jeskyně zachráněno, zbytek čeká NOC HRŮZY!

+ Dalších 8 fotografií
Čtyři chlapce převezli ze zatopené jeskyně v Thajsku do nemocnice už v neděli, ti zachránění dnes skončili v novém izolačním oddělení rovněž. Na vyproštění ze ztísněných prostor čekají ještě čtyři další malí fotbalisté a jejich trenér, mělo by se to povést v úterý.

Rovných devět hodin dnes trvala záchranná operace čtyř dalších chlapců ze zatopené jeskyně v Thajsku. Špičkovým potápěčům to trvalo o dvě hodiny méně než v pondělí. Vyproštěno je už celkem osm mladých fotbalistů.

Ti skončili podle serveru CNN v nově postaveném izolačním oddělení, zatím k nim nemohou ani příbuzní. Do nemocnice byli převezeni helikoptérou a musí podstoupit několik vyšetření.

V jeskynním komplexu zůstávají uvězněni čtyři další chlapci a jejich trenér. Jejich záchrana by měla přijít na řadu v úterý. Teď je čeká ještě několik hodin tíživého strachu. Čas je největší nepřítel záchranářů, kteří však během dvou dnů prokázali ohromnou odvahu a odhodlání.

Plán zítřejší mise počítá s maximálně 20 hodinami záchranných operací, po nichž by měla být zbylá pětice rovněž eskortována do nemocnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články