Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Carrie Kirsten si nechala přifouknout rty a od fanoušků sklízí výsměch: Jsi horší než plastiková Týnuš

Carrie Kirsten to pěkně schytala.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 26 fotografií
Carrie Kirsten (19) je poměrně známá youtuberka, kterou sleduje převážně mladé publikum holek. Prožila si už plno skandálů, mezi nimiž je i trapas s nahými fotkami, které se dostaly na internet, ale youtuberka nikdy nepřiznala, že by šlo opravdu o ni. Nyní se dostala pod palbu nenávistných komentářů od svých fanoušků kvůli jejím pravděpodobně přifouknutým rtům.

Začíná to vypadat, že se Carrie Kirsten zhlédla ve své kolegyni Týnuš Třešničkové. Obě dvě v poměrně mladém věku podlehly plastickým operacím. Týnuš i Carrie se snaží ve svých videích čas od času motivovat mladé dívky k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou.

Přitom samotná Týnka si nechala zvětšit svoje prsa a rty, což je v naprostém rozporu s tím, co hlásá do světa. Nyní se k ní přidala i youtuberka Carrie, které se podle fotek nějakým zázrakem přifoukly rty.

Ještě před několika měsíci je tak plné rozhodně neměla a momentálně se na sociálních sítích chlubí jednou nažhavenou fotkou za druhou. Samozřejmě že tím dává špatný příklad svým mladičkým sledovatelkám.

Carrie je devatenáct let a už v tomto věku podstupuje plastické vylepšení. Některé fanoušky to hodně rozohnilo a nenechali na pohledné brunetce nit suchou. Když se podíváte na fotky před a po, tak je rozdíl razantně znát.

Související články

Další články