Youtuberka Carrie Kirsten se proslavila už jako náctiletá a momentálně se řadí mezi přední české youtuberky. Stejně jako její kolegyně Týnuš Třešničková propadla estetické medicíně a nechává si přifukovat rty, i tento fakt jí tak trochu dopomohl k slávě.

Její instagramový účet, kde měla 350 tisíc reálných sledujících, byl zřejmě její hlavní zdroj příjmu z reklam a různých placených spoluprací. Poté, co přidala fotografii s přítelem a pod ní dala emotikonky broskev a lilek, jí zrušili úplně účet.

Carrie absolutně netušila, kde se stala chyba, a snažila se dopátrat problému, ale také získat zpět svůj účet. To se jí bohužel do dnešního dne nepovedlo a jediné, co zjistila, je důvod smazání účtu. Americká firma má dost přísná pravidla na obsah se sexuálním nádechem.

Právě zmiňované ikonky lilku a broskve, které lidé často používají jako náhradu za ikonky ženských a mužských genitálií, byly hlavním problémem. Firma Instagram vnímá kombinaci tohoto ovoce a zeleniny jako sexuální obsah a Carrie se tak zřejmě nadobro rozloučila se svým účtem.

Rozhodla se, že nebude čekat, a založila si nový účet, který jí brzy začne vydělávat také. Momentálně tam má už více než 75 tisíc sledujících a číslo pořád roste! Zde je její vysvětlení.