Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Carrie Kirsten připravili o hlavní zdroj příjmů bez vysvětlení. Málem skončila na dně!

Co se jí to stalo?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Youtuberka Carrie Kirsten prožívá nelehké období. Přišla totiž o svůj hlavní zdroj peněz, a to je Instagram! Populární brunetka hlavně u náctiletých se snažila celou situaci vyřešit, ale neúspěšně, proč jí to správci proboha udělali?

Youtuberka Carrie Kirsten se proslavila už jako náctiletá a momentálně se řadí mezi přední české youtuberky. Stejně jako její kolegyně Týnuš Třešničková propadla estetické medicíně a nechává si přifukovat rty, i tento fakt jí tak trochu dopomohl k slávě.

Její instagramový účet, kde měla 350 tisíc reálných sledujících, byl zřejmě její hlavní zdroj příjmu z reklam a různých placených spoluprací. Poté, co přidala fotografii s přítelem a pod ní dala emotikonky broskev a lilek, jí zrušili úplně účet.

Carrie absolutně netušila, kde se stala chyba, a snažila se dopátrat problému, ale také získat zpět svůj účet. To se jí bohužel do dnešního dne nepovedlo a jediné, co zjistila, je důvod smazání účtu. Americká firma má dost přísná pravidla na obsah se sexuálním nádechem.

Právě zmiňované ikonky lilku a broskve, které lidé často používají jako náhradu za ikonky ženských a mužských genitálií, byly hlavním problémem. Firma Instagram vnímá kombinaci tohoto ovoce a zeleniny jako sexuální obsah a Carrie se tak zřejmě nadobro rozloučila se svým účtem.

Rozhodla se, že nebude čekat, a založila si nový účet, který jí brzy začne vydělávat také. Momentálně tam má už více než 75 tisíc sledujících a číslo pořád roste! Zde je její vysvětlení.

Související články

Další články