Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Carol z Kroku za krokem: V 70 letech rozhodně do starého železa nepatří! Mrkejte na tu sexy kost!

No není to kočka?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Oblíbená herečka Suzanne Somers uváděla večer v Las Vegas a v krátkých šatech vypadala skvěle. Těžko uvěřit, že této blondýně je již sedmdesát let. Kdejaké babičky by jí mohly tuhle postavu závidět. Co myslíte?

Všichni jsme milovali seriál Krok za krokem a nejeden chlap byl okouzlen prostořekou a vtipnou blondýnkou Suzanne Somers. Herečka ztvárnila nezapomenutelnou postavu mámy Carol, která se starala o kopu dětí.

Připadáte si, jako by to bylo včera? Čas je bohužel neúprosný a všichni stárneme. Tipoval by někdo, že tahle žhavá blondýna oslavila v říjnu sedmdesátiny?

Opravdu nevíme, jak to herečka dělá, ale na svůj věk vypadá opravdu úchvatně. V takovém věku je spousta jejích vrstevnic dávno babičkami, ne-li prababičkami. Ale seriálová Carol rozhodně do starého železa nepatří.

Nožky má jako laňka, a proto si může v pohodě dovolit obléct krátké šaty a i v sedmdesáti je na ni radost pohledět.

I když na obličeji jdou vidět stařecké vrásky, Carol stárne s grácií a neuchyluje s k kdovíjakým plastikám. Ví, že čas prostě nezastaví. Za takový odvážný outfit, ve kterém se ukázala na večírku v Las Vegas, rozhodně palec nahoru!

Související články

Další články