Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Carol z Kroku za krokem snad zastavila čas: Stařecké vrásky nezakryje, ale šmrnc neztratila

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
elixír mládí
Herečka Suzanne Somers (72) si nenechala ujít filmový festival v Palm Springs a pro tuto příležitost zvolila odvážné šaty i doplňky. Na svůj věk vypadá herečka opravdu perfektně. Stáří nezastavíte, ale kdejaká babička by toužila v takovém věku po jejím těle. Pravdou ale je, že představitelka Carol z Kroku za krokem se udržuje už od mládí, kdy byla považována za sexsymbol.

O Suzanne Somers můžeme s nadsázkou říct, že je to herečka jedné role. Nejvíce ji totiž proslavila role ztřeštěné Carol z Kroku za krokem Tenhle seriál se stal doslova kultovním, a i když od jeho vzniku uplynulo už více než dvacet let, tak ho diváci stále milují.

Z náctiletých puberťáků vyrostli dospělí lidé na prahu čtyřicítky a ze seriálových rodičů se stali staříčci. Na jednu stranu je třeba říct, že Suzanne Somers stařecké vrásky v obličeji nezakryje, ale to je možná na druhou stranu i dobře.

Je mnohem lepší stárnout s grácií než vypadat na stará kolena jako monstrum. A herečce stárnutí evidentně svědčí. Na filmovém festivalu v Palm Springs se ukázala v krátkých černých šatičkách a hýřila úsměvy na všechny strany.

Je vidět, že si blonďatá herečka udržuje postavu i po sedmdesátce a na svůj věk vypadá opravdu perfektně. Nemyslíte?

Související články

Další články