Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Carol z Kroku za krokem slaví 74: Suzanne Somers se toho nebojí a chce do Playboye

Carol z Kroku za krokem slaví 74: Suzanne Somers se toho nebojí a chce do Playboye
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY
Suzanne Somers alias Carol Lambertová ze seriálu Krok za krokem je pořád velmi vitální ženou. Dbá na svůj vzhled a její přání k 75. narozeninám, které ji čekají přesně za rok, je velmi odvážné - touží totiž po nahé fotografii na titulní stránce časopisu Playboy. Ne, tohle není žert, herečka to myslí opravdu vážně. Nahota pro ni není žádný problém, stejně tak, jako veřejné rozhovory o svém aktivním sexuálním životě, který provozuje s o deset let starším manželem.

Oblíbená americká herečka a bavička Suzanne Somers se narodila v Kalifornii. Její dětství ale nebylo jednoduché, protože otec ji, spolu s jejími dalšími třemi sourozenci, bil. Těžké to měla také ve škole, protože Suzanne měla dyslexii, což jí ve školních lavicích způsobovalo nemalé problémy.

Suzanne Somers ve vězení

Poté, co úspěšně dostudovala střední školu, dostala hudební stipendium na univerzitu. Potom ale přišel nečekaný zvrat, protože po půl roce otěhotněla a studium ukončila. Otce svého syna, dětského psychologa Bruce Somerse, si sice vzala, jejich manželství ale po dvou letech zkrachovalo.

Potřebovala se však postarat o syna Bruce, a tak se pustila do modelingu. Nešlo ale o moc dobře placenou práci a v roce 1970 byla dokonce zatčena kvůli vypisování nekrytých šeků.

Suzanne Somers v Kroku za krokem

O sedm let později se jí podařilo získat roli v komediálním seriálu Three´s company, ve kterém hrála čtyři roky. Poté byla ale vyhozená kvůli tomu, že zažádala o enormní zvýšení svého platu. To jí také zajistilo, že dlouhých deset let figurovala na hollywoodském černém listě, takže o práci herečky nějakou dobu nezavadila.

Suzanne to ale nevzdávala a začala pracovat jako tanečnice a zpěvačka. Když opět mohla hrát, začala se věnovat vlastnímu teleshoppingu, který jí funguje dodnes. Ovšem největší slávu jí přinesl seriál Krok za krokem, který je dodnes nesmírně populární. Suzanne v něm hrála Carol Fosterovou Lambertovou – tedy ženu, která zvládá ukočírovat početnou a zároveň i tak trochu šílenou domácnost.

Sexuální dračice Suzanne Somers

Přenesme se ale do současnosti, tedy do doby, jak Suzanne žije teď. Už dlouhých třiačtyřicet let je po boku svého manžela Alana Hamela, díky němuž má nevlastní dceru Leslie. S Alanem jim to pořád skvěle funguje. Suzanne se dokonce netají tím, že manželovi injekčně podává dávky testosteronu, aby si to společně mohli užít i v sexuální oblasti. Díky tomu zvládnou „divočit“ někdy i dvakrát denně, což je v jejich věku obdivuhodné.

Suzanne se však tento rok natrápila, co se zdraví týče. Měla zlomený kyčelní kloub a pak přišel společný pád s manželem ze schodů. Herečka se musela podrobit operaci krku, protože jinak by jí bolesti zůstaly napořád. V současné době je v rekonvalescenci a zotavuje se, v hlavě už ale spřádá plány na své další narozeniny.

K 75. narozeninám by totiž chtěla být opět na titulní stránce časopisu Playboy, kde už se objevila ve svých 34 a 38 letech. Kdo ví, třeba se za rok budeme všichni divit, jakou odvahu v sobě tato nestárnoucí diva skrývá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy