Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Carol z Kroku za krokem slaví 72: Šmrncovní babču byste dnes nepoznali, FOTO UVNITŘ

Suzanne Somers za dob své nejlepší slávy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Suzanne Somers (72) si všichni pamatují jako Carol z legendárního seriálu Krok za krokem, který se začal natáčet před více než dvaceti lety. Herečka měla před lety mírně řečeno horší období, kdy to patrně přeháněla s plastickými operacemi, aby si zachovala mladistvý vzhled. Postupem času nejspíše zjistila, že tudy cesta nevede a nutno uznat, že v současné době vypadá jako šmrncovní babča.

Blonďatá diva Suzanne Somers dnes slaví 72. narozeniny. Kupodivu vypadá snad nejlépe za posledních deset let. Herečka zažívala svůj největší boom v 80. a 90. letech, kdy se dokonce objevila v prestižním časopise Playboy a následně byla obsazena do kultovního seriálu Krok za krokem.

Suzanne byla jako mladá pořádný kus a šmrnc ji neopustil ani kolem čtyřicítky. Bohužel, jak to u některých hereček bývá, ani Suzanne se nedokázala smířit s tím, že začala stárnout a měla by se umět přijmout taková, jaká je.

Samozřejmě začala horlivě navštěvovat estetické kliniky, aby si zachovala svůj mladistvý vzhled. Účinek to mělo spíše opačný. Herečka přestávala být sama sobě podobná a na společenských akcích vzbuzovala údiv v ne dobrém slova smyslu.

Evidentně si ale vše srovnala v hlavě, protože její nové fotky dokazují, že si od úprav dala pohov. Na dvaasedmdesát let vypadá vskutku skvěle. Stala se z ní elegantní babča s naditým dekoltem a super postavou. Tak snad už bude stárnout jen s grácií.

Mohlo by vás zajímat

Další články