Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Carol z Kroku za krokem chce do Playboye v 75 letech: Takhle se změnila Suzanne Somers

Carol z Kroku za krokem chce do Playboye v 75 letech: Takhle se změnila Suzanne Somers
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Změna
Herečka Suzanne Somers si ke svým blížícím se pětasedmdesátým narozeninám rozhodla nadělit opravdu netradiční dárek. Pro Carol z Kroku za krokem je věk zkrátka jen číslo, a proto by chtěla znovu zdobit obálku časopisu Playboy.

Suzanne Somers si všichni pamatují především ze seriálu Krok za krokem, kde ztvárnila postavu Carol. Od prvního vysílacího dne oblíbeného seriálu uběhlo už téměř třicet let a Suzanne se za tu dobu pořádně změnila. Jedno jí ovšem zůstalo, za své tělo se nestydí a ráda se ukazuje světu.

Dárek k narozeninám

Somers brzy bude oslavovat půlkulaté pětasedmdesáté narozeniny. Rozhodně je co oslavovat a Suzanne už má ve své hlavě menší představu o tom, jak by chtěla příští rok slavit. Hereččiny akty jsme už několikrát viděli a není žádným tajemstvím, že se Suzanne ráda vystavuje tak, jak ji pánbůh stvořil.

Herečka se o svém přání rozpovídala ve video rozhovoru Access Hollywood. 75. narozeniny má člověk jen jednou v životě, tak to chce oslavit ve velkém. Chtěla by se znovu objevit na obálce časopisu Playboy.

Dvakrát se v něm již objevila, a to v roce 1980 a 1984. "Bylo by to strašně super. Chtěla bych, aby moje akty do Playboye nafotila Annie Leibovitz," řekla Suzanne. Pro informaci, hereččiny 75. narozeniny jsou 16. října 2021.

Konec Playboye

Bohužel tady nastává jeden problém. Společnost Playboy před dvěma týdny oznámila, že po 66 letech působení končí s tištěnou formou. Všechno bude pouze online. Firmě už delší dobu klesaly výnosy z prodeje a kvůli koronavirové pandemii bylo vedení nuceno ukončit tisk časopisu už nyní.

Podívejte se do fotogalerie na proměnu Suzanne Somers.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy