Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Carol Potter slaví 72: Pruderní máma z Beverly Hills 90210 je dnes šmrncovní babička

Carol Potter slaví 72: Pruderní máma z Beverly Hills 90210 je dnes šmrncovní babička
Zdroj: Fox Network
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Carol Potter, kterou si televizní diváci nejlépe pamatují jako Cindy Walsh ze seriálu Beverly Hills 90210, slaví 72. narozeniny. Upjatá máma Brandona a Brendy se od konce natáčení velmi změnila a je z ní sympatická a stylová babička, které šediny sluší.

Samotné jméno herečky Carol Potter zřejmě lidem nic moc neřekne. Jen málokdo, kdo sledoval seriál Beverly Hills 90210, si nepamatuje Cindy Walsh, mámu Brandona a Brendy. Ačkoliv ke svým dětem byla velmi přísná, srdce diváků si dokázala získat.

Co se herectví týče, tak Carol svou roli starostlivé mámy nikdy nepřekonala, jako většina herců z kultovního seriálu. Občas má nějakou menší roli v některém z mnoha amerických sitcomů, na divadelních prknech je zato skutečnou hvězdou.

Proměna

Zatímco v Beverly Hills 90210 byla Carol Potter brunetka s poněkud upjatějším stylem oblékání a s minimem vrásek, dnes je z ní stříbrná liška, které ale šediny neuvěřitelně sluší. V 72 letech vypadá skvěle a raduje se z každého setkání s dávnými kolegy. Podívejte se do galerie na to, jak se změnila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy