Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Čarokrásná muzikálová zpěvačka se tajně provdala: Takhle jí to v den D slušelo

Alžběta Bartošová se vdala.
Zdroj: Se souhlasem A. Bartošová
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
svatba

Z muzikálové zpěvačky Alžběty Bartošové je vdaná paní. Tajná veselka proběhla před několika dny v kruhu rodinném, jak fanoušky spravila sama kráska na svých sociálních sítích. Alžbětě to ve svatebním moc slušelo, přesvědčte se sami.

Slovenská kráska a talentovaná muzikálová diva Alžběta Bartošová (30) se vdala. Své ano řekla dlouholetému příteli Lubošovi 1. srpna, jak uvádí u svatebních fotek na Instagramu sama zpěvačka, která září hned v několika představeních v Divadle Broadway.

"Byli při tom naši nejbližší, naši věrní přátelé a bylo to úžasné," prozradila dále v příspěvku. Pod ním se během několika málo minut vyrojila řada gratulací například od moderátora Aleše Hámy, zpěvačky Karoliny Neuvirthové Gudasové či Anny Slováčkové.

Svatba muzikálové hvězdy

Svatba, která se konala ani ne rok od zásnub, byla sice komornější, ale o to víc romantická. Alžbětě to v elegantních bílých šatech jednoduchého střihu velmi slušelo. Její fanoušci si tak budou muset zvyknout, že je z ní nově paní Mikolášiková, jak uvedl server Super.

V galerii se podívejte, jak to novomanželům slušelo.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy