Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čarodějnice z Arabely zemřela s koronavirem: Její manžel se před lety zastřelil

Čarodějnice z Arabely zemřela s koronavirem: Její manžel se před lety zastřelil
Zdroj: Česká Televize
+ Další 3 fotografie
nešťastné manželství
Herecký svět opustila nezapomenutelná představitelka čarodějnice paní Černé Jana Andresíková (†79). V pondělí o její smrti informovala její dcera Míša. Herečka neměla vůbec lehké manželství, chtěla z něj dokonce utéct. Velká rána přišla před mnoha lety, když na vlastní oči viděla, jak se zastřelil její manžel.

Manželství Jany Andresíkové netrvalo příliš dlouho a rozhodně nebylo to nejšťastnější. Před časem se představitelka čarodějnice paní Černé svěřila Blesku, že chtěla ze vztahu a spárů manželovy žárlivosti a psychózy utéct. Avšak neměla na to odvahu. Jednou odpoledne však o manžela přišla úplně. Nejprve se jí zeptal, zda nechce uvařit kávu a pak odešel do vedlejší místnosti a zastřelil se.

"Po těch letech o tom už dokážu sice něco říct, ale že bych to chtěla ještě někdy vidět, to ne. Stalo se to přede mnou. To koukáte jako blázen. To v tý hlavě nedáte dohromady. Až po čase se to nějak v hlavě rozfázuje. A pořád si říkáte – proč, proč? Ty otazníky mě prostě hrozně zlobí," svěřila se webu herečka.

Po operacích a nákaze její tělo nevydrželo

O smrti Andresíkové informovala Blesk její dcera Michaela Binderová. "S bolestí v srdci oznamujeme, že nás dnes opustila moje maminka, herečka a pedagožka doc. Jana Andresíková," uvedla. Kamarád herečky, René Kekely, navíc pro web podotkl, v jak vážném zdravotním stavu Andresíková před smrtí byla.

"Jana byla už několik měsíců po operaci zlomeniny nohy v Centru následné péče v Mělníku, kde rehabilitovala. Dnes dopoledne byla převezena do mělnické nemocnice, protože jí už několik dní bylo špatně. Byl u ní potvrzen koronavirus, ovšem záhy nato, kolem poledne, bohužel zemřela. Její tělo bylo oslabené několika srdečními kolapsy a mrtvicemi," uvedl přítel.

Kromě návštěv psychologa podstoupila i několik operací, například očí nebo páteře. Neztrácela však optimismus. "Já se ale uzdravím a budu lítat jako čečetka. Ať se důchodci třesou. Když se najde vhodný protějšek, tak se člověk snaží a necítí ani bolesti. Když chytne stará stodola, to je potom něco," řekla Blesku. Bohužel kvůli zdravotním obtížím a patrně i v souvislosti s koronavirem 19. října zemřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy