Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Čarodějnice z Arabely prozradila děsivé tajemství, které se jí zapsalo do tváře! Tomu neuvěříte, co jí provedl manžel!

Smutek v srdci a otřesný zážitek se na její tváři dost podepsaly.
Zdroj: www.csfd.cz
I když herečka působila vždy vyrovnaným dojmem, že má vše na háku, tak to se bohužel šeredně mýlíte. Životem si nese dost tíživé tajemství, které ji málem dostalo do blázince. Ublížil jí jeden z nejbližších lidí. A to takovým způsobem, že nad tím zůstává rozum stát. Jen v jejím obličeji se ten smutek dost zapsal.

Nikdo si nedokáže představit, jakým peklem si musela projít oblíbená čarodějnice z Arabely Jana Andresíková (75). Sice je usměvavá, ale to, co si nese v sobě, to by málokdo vydýchal. Její manžel se totiž zastřelil skoro před jejíma očima. Odešel vedle uvařit kafe a tam si vystřelil mozek!

„Po těch letech o tom už dokážu sice něco říct, ale že bych to chtěla ještě někdy vidět, to ne,“ řekla herečka deníku Blesk. „Stalo se to přede mnou. To koukáte jako blázen. To v tý hlavě nedáte dohromady. Až po čase se to nějak v hlavě rozfázuje. A pořád si říkáte – proč, proč? Ty otazníky mě prostě hrozně zlobí.“

Jana pak musela navštěvovat psychologa řadu let. Do toho se ještě přidaly další zdravotní problémy. Musela na operaci očí, páteře, lehce si láme kosti. „Já se ale uzdravím a budu lítat jako čečetka. Ať se důchodci třesou. Když se najde vhodný protějšek, tak se člověk snaží a necítí ani bolesti. Když chytne stará stodola, to je potom něco!“ věří nezlomně s nezlomnou vůlí herečka.

Související články

Další články