Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Čarodějnice promluvila: Za 8 tisíc vám klidně zabiju manžela ve spánku

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Šokující rozhovor

Za 8 tisíc korun dokážu zabít člověka pomocí černé magie voodoo. Oběť zemře do tří dní ve spánku nebo při autonehodě. Kromě toho vám dokážu přivolat lásku nebo zajistit výhru v loterii, tvrdí čarodějnice, která nám poskytla exkluzivní rozhovor.

Po internetu se dá pořídit ledacos, i smrt. Našli jsme zahraniční webové stránky, které svým klientům nabízejí právě odplatu největšího kalibru. Kromě toho tu u čarodějnice si můžete pořídit i kouzlo lásky, čísla do sportky nebo povýšení v práci. Vše pod zárukou vrácení peněz. Ze zřejmých důvodů, jako jsou oplétačky se zákony, si kněžka temnoty nepřeje být jmenována a neuvěřejňujeme ani název webu, na kterém své služby nabízí.

Dobrý den, jak se máte?

Zdravím, mám se skvěle. Vidím, že vás zajímá černá magie.

Jestlipak vy nebudete čarodějka...

Čarodějka, médium, knězka, mambo...vyberte si. Magie, kterou ovládám, je silná. Zvládne zabít třeba vašeho manžela nebo exmilence. Prostě všechny vaše nepřátele.

Jak to probíhá?

To záleží na problému, protože rituály se od sebe liší. Ale specializuji se na voodoo.

Aha. Takže co se děje v případě, kdy chci nechat odstranit třeba svého bývalého?

Nejdříve mi pošlete jméno dotyčného a jeho fotku. Já pak udělám tradiční rituál. Pokud u něj chcete být přítomná, zavoláme si na videocallu.

Jak dlouho trvá, než kouzlo účinkuje?

Černá magie je ohromně silná, takže do tří dnů člověk zaručeně zemře. Většinou jde o autonehodu nebo oběť umírá ve spánku.

Může se magie obrátit proti mně? Třeba jako kletba?

To vážně ne, navíc všechno provádím já.

Kolik stojí jednotlivá kouzla a prokletí?

Nechat někoho zabít pomocí magie vyjde na necelých 8 tisíc korun. Pokud chcete, aby se do vás někdo zamiloval, je to dražší, 10 tisíc. Čísla do loterie vám nadiktuji za 13 tisíc, musím z toho přece také něco mít.

Součástí voodoo rituálů je rytmické bubnování, tanec, odříkávání rýmů a uvedení do transu. Používají se nejrůznější amulety, kosti, kusy mrtvých zvířat a panenky. Někdy se během rituálů prolévá i zvířecí krev.

Související články

Další články