Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Čarodějka z Eastwicku Michelle Pfeiffer šokuje: V šedesáti vypadá lépe než o polovinu mladší kolegyně

Michelle Pfeiffer je kus!
Zdroj: profimedia/imdb
+ Další fotografie
Krásná stálice hollywoodského nebe Michelle Pfeiffer (59) oslaví koncem měsíce své šedesáté narozeniny, ale vypadá mnohem lépe než její třicetileté kolegyně. Hrála ve spoustě trháků, jednou z jejích nejslavnějších rolí je ale určitě Sukie Ridgemont v hororové komedii Čarodějky z Eastwicku.

Michelle Pfeiffer se narodila 29. dubna 1958 ve městě Santa Ana v Kalifornii. Dá se říct, že její kariéra začala opravdu propadákem, jak má být, Pomádou 2. Po pár nevýznamných filmech se objevila jako Sukie Ridgemont v hororové komedii Čarodějky z Eastwicku, spolu s už opravdovými hvězdami Jackem Nicholsonem, Susan Sarandon a Cher. Od této chvíle přichází období její největší slávy a největších úspěchů.

Častokrát byla umístěna mezi padesátku nejkrásnějších lidí světa, pyšní se titulem Nejlépe oblékaná hollywoodská herečka a její obličej je odborníky považován za dokonale souměrný. A nedávno se objevila na akci, kde všem vytřela zrak svým zjevem.

I když 29. dubna oslaví své šedesáté narozeniny, vypadá báječně. Naštěstí nepropadla plastickým operacím jako spousta jejích kolegyň, které toho dnes litují a tváře mají zohyzděné do konce života. Michelle je pořád krásná a stárne s grácií, což se v Hollywoodu už stává spíše raritou.

Související články

Další články