Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Čarodějka Ariana Argoni o tragické smrti Bartošové: Co ji dohnalo k sebevraždě? A další děsivé svědectví karet!

Neléčené psychické problémy a špatný výběr nejbližších partnerů
Ivetu vehnaly pod kola vlaku. Ariana Argoni (vlevo) se však na její čin
podívala zevrubněji.
Zdroj: archiv extra.cz

Čarodějka a spisovatelka Ariana Argoni vyniká mimořádnými senzibilními a věšteckými dovednostmi, proto se tedy podívala do svých karet i na událost, která momentálně hýbe Českou republikou – sebevraždu Ivety Bartošové (†48). Z věcí, které Arianiny karty ukázaly, mrazí.

„Vidím tady kartu násilí a krutosti a pak je tady ďábel – temné mužské síly. Iveta byla naivní, jemná a citlivá a vybírala si velmi špatné lidi do svého nejbližšího okolí. Trpěla maniodepresivní psychózou a její mozek už prostě přestal ty neustálé šílené výkyvy zvládat. V poslední době vysílal už jen sebedestruktivní impulzy, což nakonec Ivetu vehnalo na koleje pod vlak. Ve svém činu toužila hlavně po vysvobození – ukazuje to karta Desítka pohárů, což je symbolika pro přesycení a naplnění. Bohužel to celé bylo nevyhnutelné,“ promluvila čarodějka Argoni.

„Už při své loňské svatbě nebyla příliš při smyslech. Bylo to gesto, které si spíše přál někdo úplně jiný než ona sama,“ dodává Ariana s jasnou narážkou na Josefa Rychtáře (56). V kartách se dále ukázala celá řada varovných symbolů pro sebedestrukci. Ani sama Iveta si totiž ve svém stavu příliš nepomáhala – tvrdošíjně se odmítala léčit a pravidelně z nemocnic odcházela na reverz.

„Sama jsem se léčila s maniodepresí a vím, že bez lékařských odborníků, medikamentů a silné rodinné podpory to nejde. Proto je mezi lidmi s neléčenou maniodepresí tolik sebevrahů,“ dodává zkušeně Ariana.

Související články

Další články