Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Carmen Mayerová slaví 75. narozeniny: Dcera Tereza po ní zdědila krásu i herecké nadání

+ Dalších 11 fotografií
výročí
Carmen Mayerová slaví 75. narozeniny. Ačkoliv má tato herečka německo-španělského původu celkem 4 děti, veřejnost zná především jednu její dceru, a to Terezu Kostkovou (43), která po mamince nezdědila jen krásu, ale i herecké nadání.

Carmen Mayerová a Petr Kostka musí být jakožto herci na svou dceru Terezu neskonale pyšní. Na jejím hereckém nadání a zapálení pro povolání se nepochybně jako rodiče podíleli oba, kouzlo Tereza Kostková však zdědila po mamince, které fanoušci rádi přezdívají „božská Carmen“. Terezu si diváci zamilovali podobně jako její maminku, o čemž svědčí i to, že je už 13 let moderátorkou oblíbeného pořadu StarDance.

Carmen je velmi výrazná muzikálová herečka. V minulém století téměř 30 let působila v hereckém souboru Městských divadel pražských a spoustu muzikálových příznivců zaujala v představení Hello Dolly v Hudebním divadle Karlín. Od roku 1991 sice nemá stálé angažmá, hostuje ale pravidelně v libereckém a mladoboleslavském divadle.

Stejně jako o Carmen i o Terezu mají diváci obrovský zájem a užívají si každou příležitost vidět ji na obrazovkách. Snímek Ženy v běhu, kde hrála jednu z hlavních rolí, je u nás stále nejúspěšnějším snímkem letošního roku a s přehledem poráží i film Avengers: Endgame.

Příznivci Terezy Kostkové nyní budou moci svou oblíbenou herečku sledovat po boku Marka Ebena v televizi jako moderátorku ročníku StarDance 2019. Stejně jako v předešlých letech i letos bude i díky ní pořad plný elegance a noblesy.

Mohlo by vás zajímat

Další články