Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Carevna Jiřina v obležení mužů: Strach, Macháček a Cina stáli na přivítání s Bohdalovou frontu

Herečka Jiřina Bohdalová v obležení mužů.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 17 fotografií
hvězda

O tom, že je herečka Jiřina Bohdalová i ve svém velmi pokročilém věku živel, není žádných pochyb, setkání s ní je pro mnohé velikým zážitkem. O tom by mohli herci Jiří Macháček a Jan Cina či režisér Jiří Strach vyprávět. Matadorka filmového i divadelního světa byla na akci pořádané Českou televizí, kde nechybělo ani eXtra.cz, obklopena muži, kteří si ji předcházeli, jak jen mohli.

Obklopena ctiteli

Jedna z našich nejslavnějších a nejobsazovanějších hereček Jiřina Bohdalová ani ve svých dvaadevadesáti letech neztrácí na vitalitě a energii. Legendární "nesmrtelná teta" byla ozdobou tiskové konference k představení jarního programu České televize, kde nechyběl ani tým eXtra.cz. Přítomní pánové se mohli doslova přetrhnout, aby se s Bohdalovou mohli přivítat.

Královna české kinematografie byla na akci v obležení mužů a bylo na ní vidět, že si jejich zájem opravdu užívá. Nejenže po svém příchodu dostala obrovský pugét květin, ale došlo i na několik přátelských polibků na tvář. Herci Jiří Macháček a Jan Cina společně s režisérem Jiřím Strachem stáli dokonce v jednu chvíli frontu, aby se mohli s Jiřinou Bohdalovou přivítat.


Samá chvála

Zejména Strach se choval jako rozený gentleman, herečce nabídl pomoc a galantně ji přidržel, když scházela ze stupínku pódia. Známý režisér představil nový film s názvem Svatá, v němž Jiřina Bohdalová ztvárnila hlavní roli devadesátileté vitální důchodkyně Olgy, která přežila hrůzy gulagu.

"Je to neuvěřitelný, ale mě ta práce pořád ještě baví," řekla Bohdalová, pro kterou se nejednalo o první projekt, jenž pod taktovkou Jiřího Stracha natočila. "K příběhu Svaté mám možná blízko i proto, že mi vrátila pocit, který jsem měla, když jsem jezdila za svým tátou do komunistického lágru," dodala známá herečka, která si natáčení velmi užila.

Ani Jiří Strach na spolupráci s Jiřinou nešetřil chválou. "Fenomenální. Je to skutečně velký příběh, mít před kamerou herečku takřka třiadevadesátiletou, pracovat s ní a pracovat s energií, kterou Jiřina Bohdalová pořád má. To je dotek něčeho nadzemského, něčeho, co není z tohoto světa," pěl na slavnou herečku oslavné ódy.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy