Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vulgární rapperka Cardi B zažádala o rozvod: Začíná nechutný boj o dítě

Vulgární rapperka Cardi B zažádala o rozvod: Začíná nechutný boj o dítě
Zdroj: archiv Cardi B
+ Dalších 7 fotografií
bitva o dítě
Vypadá to, že kontroverzní americká rapperka Cardi B už má dost svého manžela rappera Offseta a konečně požádala o rozvod. Nestihne tak ani oslavit třetí výročí tajné svatby. Rozvod navíc nejspíš neproběhne hladce, očekává se vleklý boj o dceru.

Rapperka Cardi B zažívala v manželství dlouhodobě problémy, rapper Offset ji totiž již rok po svatbě podváděl. Rozhodla se s ním zůstat, ale teď spolu pár už nežije.

Nyní tedy zažádala o rozvod, a nebude to mít jednoduché. Žádá o svěření jejich dvouleté dcery Kulture do výhradní péče a zdá se, že manželé se na podmínkách rozluky nedohodli. Rozvod je totiž sporný a je možné, že si ještě počkáme, než rappeři dosáhnou nějaké dohody.

Podle amerických médií Cardi B podotkla, že manželství je už nenávratně zničené, vztah nelze nijak napravit a po Offsetovi bude chtít, aby ji při výchově dcery Kulture především finančně podporoval.

Kdo je Cardi B

Ačkoliv je jméno Cardi B dlouhodobě známé, až v poslední době se rapperka dostala do povědomí i těch, kteří o ní nikdy předtím neslyšeli. Vydala píseň nazvanou WAP, v níž společně s rapperkou Megan Thee Stallion mluví velmi explicitně o tom, jak by muži měli uspokojovat ženy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy