Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Cardi B porodila nevěrnému rapperovi chlapečka: Milovnici luxusu kryla deka Louis Vuitton

Cardi B porodila chlapečka: Nevěrný rapper Offset se raduje
Zdroj: Instagram Cardi B
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Porod

Známým milovníkům luxusu a opulentního životního stylu, rapperce Cardi B (28) a manželovi Offsetovi  (29), se narodilo druhé společné miminko, syn. Cardi přitom už v minulosti žádala o rozvod kvůli manželově opakované nevěře.

Cardi B porodila chlapečka

Rapperka Cardi B (28) přivítala na svět spolu s manželem Offsetem (29) jejich druhé miminko. Páru se tentokrát narodil chlapeček. Cardi okamžitě sdílela fotku z porodnice, na které ji kryla luxusní Louis Vuitton deka. Oba umělci jsou známí svou láskou k opulentnímu životnímu stylu, který s radostí sdílí na sociálních sítích. Pár spolu už vychovává tříletou dceru Kulture. Offset má z předchozích vztahů tři další děti: Jordana, Kaleau a Kodyho.

Cardi a Offset si řekli své ano už roku 2017, o tři roky později ale žádala Cardi o rozvod z důvodu rapperovy neustálé nevěry. Tu se zpěvačka snažila nejprve přehlížet kvůli dceři, kterou v té době nosila pod srdcem, nakonec jí ale došla trpělivost úplně. V roce 2020 se dal pár přes všechny potíže zase dohromady. "Naslouchali jsme si, komunikovali, modlili se a Bůh nás a naše rodiny obdařil dalším malým požehnáním," uvedla Cardi s tím, že děkuje za všechny gratulace k miminku.

Kdo jsou Cardi B a Offset

Cardi B, vlastním jménem Belcalis Amanzar, je americká rapperka s karibskými kořeny. Od devatenácti se živila jako striptérka, později se proslavila hitem Bodak Yellow. Dnes patří k nejslavnějším rapperkám na světě. Offset, vlastním jménem Kiari Kendrell Cephus, je americký rapper, člen hiphopového tria Migos. Do povědomí veřejnosti se nechvalně zapsal svými nevěrami.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy