Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Čára přes rozpočet pro Bohuše Matuše (45): Lásku k Lucince (15) chce tajit, ta se ale všude chlubí!

Zdroj: Facebook
Nepříjemnost
Jednomu z nejtěžších začátků roku čelí Bohuš Matuš (45). Muzikálového zpěváka zavalila lavina kritiky kvůli románku s mladičkou Lucinkou (15). S tou se podle svých slov mazlí a hladí ji po hlavičce. Jenže zatímco Matuš chtěl lásku tutlat a dokonce tvrdil, že jsou jenom sousedé, Lucinka chce, aby všichni o jejich štěstí věděli.

Bohuš Matuš zahrnuje svou patnáctiletou Lucinku nepřeberným množstvím lásky. A ta si to patřičně užívá, sama je zamilovaná až po uši. Mladičká studentka konzervatoře ale udělala chybu, za kterou ji Matuš nepochválil.

Když totiž loni v létě poprvé prasklo, že spolu randí, začal hon na čarodejnice. Matuš se rázem ocitl ve stejné škatulce jako Marian z Výměny manželek, který oplodnil tehdy patnáctiletou Ivu a vychovává s ní už dvě děti. To se muzikálovému zpěvákovi pochopitelně nelíbilo, a tak prohlašoval, že Lucinku jen hladí po hlavičce.

„Já jsem Lucince říkal, že s ní budu jen kamarád, že chci být sám, ale postupem času jsem zjistil, že je Lucinka úžasný andílek s IQ 121 a krásnou duší… Tak se na mě nezlobte,“ řekl eXtra.cz Matuš.

Jenomže Lucinka prožívá takové štěstí, že se o něj musela podělit se světem. Zveřejnila zamilovanou fotku a Bohuš se znovu stal terčem zlosti. Zkoušku vztahu, který se ukázal pevný jako skála, Bohuš a Lucinka ustáli. Na důkaz toho, jak moc ji miluje, pořídil Matuš Lucince malé králíčky.

O tom, jestli plánují románek posunout na vyšší stupínek a probírají spolu rodičovství, si přečtěte tady.

Související články

Další články