Supermodelka přiznala, že sice vyrostla v bohaté rodině, kde jí materiálně nic nechybělo, zároveň jí ale dodnes nepřirostl k srdci životní styl rodičů. Často se účastnili nudných večírků pro vyšší společnost či dostihových závodů, které s nimi musela vždy povinně absolvovat.

Nudný život byl pak prokládán hektickými epizodami drogové závislosti matky Pandory, která na dlouhou dobu podlehla heroinu.

„Dětství každého dítěte, jehož matka je závislá, se výrazně liší. Musíte rychle vyrůst, protože děláte rodiče vlastním rodičům,“ popsala britská modelka své první roky života.

Dle dostupných informací bylo dospívání současné supermodelky naplněno starostmi o to, kde se matka vlastně nachází a jestli rodině zrovna tvrdí, že heroin nebere, nebo zrovna přiznává, že si ho píchne jen občas.

Pravda byla ale úplně jiná a i to chce Pandora Delevingne popsat v knižním zpracování svého příběhu. V něm tvrdí, že v současnosti už je čistá a za její závislost může Londýn osmdesátých let.

Pandořina dcera už má ale zjevně problémů s matkou dost a kniha v ní vyvolává velmi rozporuplné pocity.

„Má matka je úžasný člověk, má obrovské srdce a já ji zbožňuji. Ale nemyslím si, že tohle (Pandořina závislost) je něco, co se časem zlepší. Vím, že jsou lidé, kteří přestali a jsou v pořádku, ale to není tenhle případ. Ona s tím stále zápasí,“ uzavřela smutný příběh Cara.

V současnosti má naštěstí britská modelka mnoho důvodů k radosti. Do kin právě přichází snímek Papírová města, ve kterém hraje hlavní roli, a konečně našla i lásku. Chodí se zpěvačkou Annie Clark.