Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Cara Delevingne požádala svoji holku o ruku: Udělala to tím nejkýčovitějším způsobem!

Cara je do své přítelkyně bezmezně zamilovaná!
Cara je už nějaký ten pátek se svou přítelkyní St. Vincent. Do muzikantky je šíleně zamilovaná a navzdory časově náročným povinnostem se s ní snaží vídat co nejčastěji. Dokonce teď díky natáčení filmu Valerian bydlí obě v Paříži. A právě tam se bývalá modelka, nyní herečka Cara odhodlala k velkému kroku.

Podle deníku The Sun si obě holky vyrazily na procházku. A když Paříž, tak kam jinam než k Eiffelovce. Nechaly se vyvézt nahoru výtahem až do nejvyššího patra. Svědci pak spatřili Caru, jak si před svou milou klekla na kolena, vytáhla z kapsy krabičku s prstýnkem a… Požádala zpěvačku o ruku! No může být žádost o ruku ještě kýčovitější? To už snad ani nejde. Bohužel není známo, jak jí St. Vincent odpověděla. Ale když se Cara tak hezky snažila, tak zřejmě kladně.

Jinak co se kariéry týče, tak Cara sekla s modelingem a věnuje se výhradně filmu. Svět módy je prý na ni příliš povrchní a prý ji často nutili do věcí, které dělat nechtěla. Teď chce prorazit hlavně jako herečka. Po filmu Papírová města, kde měla jednu z hlavních rolí, dokázala, že na to má, a všichni režiséři se o ni perou. Takže se jí daří na všech frontách! Snad jí to s charismatickou zpěvačkou vyjde!

Mohlo by vás zajímat

Další články