Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Cara Delevingne má novou milenku? Neuvěříte, jakou slavnou zpěvačku ulovila!

Cara se opravdu nestydí.
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Cara Delevingne (22) se nikdy netajila tím, že bere vše. Kluky, holky, Justiny Biebery. Druhé nejlépe placené modelce je to zkrátka jedno.

To dokazuje i poslední „vážný vztah“ anglické krásky. S Annie Clark byla pár týdnů, když si jejich lásku dovolil časopis Vogue označit za pouhou lesbickou fázi mladé modelky. Cara se rozzuřila doběla a iniciovala internetovou petici za to, aby se jí magazín omluvil. Tu nakonec podepsaly desetitisíce lidí a určitě se necítili vůbec hloupě, když se pár během měsíce rozešel.

podobně závažných vztazích Cara zdárně pokračuje až do současnosti a je jí jedno, jestli se jedná o takřka neznámé koloušky či světoznámé zpěvačky.

To po francouzsku dokázala nejnovější fotografií na Instagramu. Na ní totiž oblizuje dceru Ozzyho Osbourna (66) Kelly (30), která je sama úspěšnou muzikantkou.

Na koho dojde příště? Očekáváme, že se na Instagramu konečně objeví nějaký chlap, protože svůj nejdivočejší erotický sen popsala modelka následovně.

„Před dvěma dny se mi zdálo, jak jsem vlezla k chlápkovi dozadu do auta, a i když byla kolem spousta jeho kamarádů, tak jsem na něj prostě skočila.“

Související články

Další články