Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Cara Delevingne a Ashley Benson se rozešly: Dvouletý vztah přetrhly problémy v karanténě

Cara Delevingne a Ashley Benson se rozešly: Dvouletý vztah přetrhly problémy v karanténě
Zdroj: archiv Cary Delevingne
+ Dalších 9 fotografií
rozchod
Modelka Cara Delevingne (27) a herečka Ashley Benson (30) se podle informací amerických médií rozešly. Krásky tvořily pár dva roky, až v loňském roce ale vztah potvrdily. Dle zdroje, který promluvil pro magazín People, stojí za rozchodem dlouhodobé problémy, které vygradovaly v průběhu karantény.

Podle časopisu People se k rozchodu rozhodla slavná modelka Cara Delevingne, která dala Ashley Benson po dvou letech vztahu kopačky. Zdroj blízký páru pro magazín promluvil o tom, že Cara dokonce raději tráví čas v izolaci s kamarády než se svou, dnes už bývalou, přítelkyní.

Vztah Cary a Ashley se prý rozpadl už v dubnu a modelka od té doby tráví čas s herečkou Margaret Qualley, její sestrou Rainey a dcerou Cindy Crawford Kaiou Gerber. „Cara a Ashley měly své vzestupy a pády, jejich vztah zkrátka skončil, vypršel jim čas,“ řekl zdroj magazínu.

V srpnu loňského roku se měly hrdličky údajně i vzít, britskému deníku The Sun tehdy informaci řekl majitel kaple v Las Vegas, kde měla svatba údajně probíhat. Pokud tomu tak skutečně je, nejde jen o rozchod, ale o rozvod, což oběma ženám situaci poněkud komplikuje.

Minulost

Cara Delevingne a Ashley Benson se daly dohromady v roce 2018, to, že tvoří pár, obě úzkostlivě tajily. Spekulace potvrdila modelka až po roce, když přidala video, v němž se s herečkou líbá. Od té doby se spolu běžně objevovaly na veřejnosti. Nyní je podle amerických médií jejich vztahu konec.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy