Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Candice King se stala maminkou: Hvězda Upířích deníků porodila krásnou holčičku

Candice King se stala maminkou: Hvězda Upířích deníků porodila krásnou holčičku
Zdroj: Warner Bros. Television / archiv Candice King
+ Dalších 10 fotografií
dítě
Herečka Candice King (33), nejlépe známá jako Caroline z populárního seriálu Upíří deníky, se stala podruhé maminkou. O radostnou novinku se se svými fanoušky podělila na Instagramu. Rozkošné dceři dala s manželem jméno Josephine June.

Candice King se na svém Instagramu pochlubila radostnou novinkou. Hvězda seriálu Upíří deníky sdílela snímek, na kterém drží maličkou ručičku své novorozené dcery. Dala tak fanouškům vědět, že se stala podruhé maminkou.

Na další zveřejněné fotce, kterou zveřejnil pyšný tatínek Joseph Aaron King, má seriálová Caroline svou dcerku v náruči. „Vypadá úplně jako maminka. Bojovnice a bohyně,“ napsal rozradostněný dvojnásobný otec.

Candice King se za Josepha Aarona Kinga provdala v roce 2014 a o dva roky později se manželskému páru narodila dcerka Florence May King. Ta se nyní doma seznamuje s novorozenou sestřičkou.

Upíří deníky

Blonďatá herečka původem z Texasu se proslavila díky seriálu Upíří deníky, kde si zahrála postavu Caroline Forbes. Seriál se dočkal obliby především mezi teenagery a kromě Candice King udělal hvězdu například i z Niny Dobrev či Iana Somerhaldera.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy