Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Camila Morrone oslavila 23 let: Přítelkyni Leonarda DiCapria zbývají 2 roky do limitu

Camila Morrone oslavila 23 let: Přítelkyni Leonarda DiCapria zbývají 2 roky do limitu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Přítelkyně Leonarda DiCapria (45) Camila Morrone oslavila 23. narozeniny. Ačkoliv je po boku herce už nějaký ten pátek, kdyby se hvězda filmu Tenkrát v Hollywoodu držela svých nepsaných pravidel, do dvou let by ji pustila k vodě. Všechny krásky, se kterými Leo zatím randil, totiž po dosažení tohoto věku zkrátka odkopl.

Leonardo DiCaprio pro svou přítelkyni Camilu Morrone připravil luxusní narozeninovou oslavu. Modelka, které je 23 let, si párty na jachtě užila nejen se svým slavným přítelem, ale i se spoustou jeho hollywoodských kamarádů.

Pravdou je, že pokud se DiCaprio bude držet svého nepsaného pravidla, Camilu už čeká jen jedna taková oslava. Většinu svých pohledných přítelkyň totiž herec z filmů Titanic a Tenkrát v Hollywoodu poslal k vodě jen krátce předtím nebo poté, co oslavily 25. narozeniny.

Camila a Leonardo se s fanoušky nedělí o detaily ze svého vztahu, nesdílejí společné fotky a nemluví o tom, jak jim to ve společné domácnosti funguje. Vypadají ale šťastně pokaždé, když jsou spolu viděni na veřejnosti, což dává Camile šanci vydržet s hercem déle než jeho bývalé přítelkyně.

Oslava Camily Morrone

Jachta, na které přítelkyně Leonarda DiCapria slavila své narozeniny, vyplouvala z Malibu s hvězdnou posádkou. Nechyběli herci, filmoví tvůrci, ale ani sportovci, mezi nimi například olympijský snowboardista Shaun White. Jachta vyplula z přístavu v jedenáct večer a vrátila se v půl páté ráno. Zdá se tedy, že šlo o skutečně povedenou párty.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy