Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Cameron Diaz slaví 47. narozeniny: Proč se ona a další celebrity rozhodly nemít děti

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Oblíbená herečka Cameron Diaz slaví 47. narozeniny. Americká kráska se rozhodla svůj akční život prožít bez dětí a zařadila se tím do okruhu celebrit, které po sobě na tomto světě nenechají svého následníka. Své rozhodnutí však velmi rozumně podložila. Kdo další nad rodičovstvím přemýšlí stejně jako ona?

Cameron Diaz, známá například z filmů Maska, Charlieho andílci a Něco na té Mary je, slaví své 47. narozeniny a je stále v jednom kole. Natáčí spoustu snímků a seriálů a obráží večírky, na kterých se baví se svými slavnými kolegy. Tuto možnost má především díky svému rozhodnutí nebýt matkou, které část veřejnosti značně pohoršilo.

Herečka své rozhodnutí prožít život bez dětí vysvětlila v rozhovoru pro časopis Esquire. „Mít dítě je velmi těžké. Najednou je na světě někdo, za jehož život jste zodpovědní, už nejste zodpovědní jen za sebe – to jsem nechtěla. O dítě se člověk stará minimálně 18 let. Život bez něj je pro mě tedy výrazně lehčí. Neříkám ale, že rozhodnout se k tomu, že nikdy nebudu matkou, nebylo těžké,“ uvedla Cameron.

Americká kráska se zařadila na seznam celebrit, které se rozhodly zůstat bezdětné. Ačkoliv je za to velká část veřejnosti odsuzuje, žijí spokojenými životy. Na další slavné ženy, které žijí svůj život bez dětí, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články