Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Cameron Diaz slaví 46 let: Jak se změnila a kdo všechno prošel její náručí?

Herečka Cameron Diaz dnes slaví 46. narozeniny.
+ Dalších 7 fotografií
Šestačtyřicet! Přesně tolik svíček by měla mít dnes na svém narozeninovém dortu hollywoodská herečka Cameron Diaz. Hvězda filmového plátna na svůj věk rozhodně nevypadá, ale i na ní jsou pochopitelně roky navíc znát. Pojďte si s námi připomenout, jak šel se slavnou blondýnkou čas.

Cameron Diaz se k herectví dostala souhrou náhod a dodnes patří mezi nejznámější tváře Hollywoodu. Diváci ji mají nejraději v komediích, uspěla ale i v dramatech.

Narodila se v roce 1972 v San Diegu v Kalifornii do rodiny s americko-anglicko-německými kořeny. Zprvu začínala jako modelka a k herectví se dostala úplnou náhodou. Bez jakýchkoliv zkušeností vyhrála konkurz do snímku Maska, v němž si v roce 1994 zahrála po boku Jima Carreyho.

Po úspěchu oblíbené komedie se objevila například ve filmech Svatba mého nejlepšího přítele, Něco na té Mary je, V kůži Johna Malkoviche, Charlieho andílci či Zkažená úča. Úspěch slavila i díky sérii animovaných snímků Shrek, kde propůjčila svůj hlas princezně Fioně.

Co se týká Cameronina soukromého života, její velkou láskou byl herec Matt Dillon. S ním si zahrála ve filmu Něco na té Mary je. Vztah jim ale dlouho nevydržel. A to prý proto, že Matt toužil po rodině, na což se Diaz ještě necítila.

Blondýnka se posléze začala objevovat po boku herce a hudebníka Jareda Leta (46). S ním byla dokonce zasnoubená, ke svatbě ale nedošlo. Každý se prý toužil věnovat naplno kariéře a nezbýval jim na sebe čas.

Celé čtyři roky vydržel Cameron vztah se zpěvákem Justinem Timberlakem. Každý si myslel, že spolu budou do konce života, ale nestalo se tomu tak. Rozešli se, ale dodnes je prý pojí přátelství.

Zpěváky a herce následně vyměnila za sportovce. Rok chodila s baseballistou Alexem Rodriguezem, který má pro slavné ženy slabost. Před třemi roky blondýnka snad konečně našla štěstí – provdala se za muzikanta Benjiho Maddena z kapely Good Charlotte, kterého prý bezmezně miluje.

Mnoho žen obdivuje Cameroninu skvělou postavu. Jako klíč k úspěchu herečka označila vyváženou stravu, dostatečný spánek, dostatek fyzické aktivity, umění odbourávat stres a obklopování se příjemnými lidmi. Faktem také je, že se herečce nepoštěstilo dostat se do jiného stavu, což by její figuru zřejmě taky trochu změnilo. Čas od času se na veřejnosti objeví snímky, na nichž je Diaz bez make-upu, a řeší se, že nevypadá nikterak slavně. Na svůj věk se ale určitě nemá za co stydět.

Mohlo by vás zajímat

Další články