Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Cameron Diaz se ukázala bez make-upu: Vypadá lépe než při natáčení domácího porna?

Jak se vám Cameron Diaz líbí?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Cameron Diaz (44) je bývalá hollywoodská sexbomba, které dnes režiséři dávají poněkud klidnější role. Pořád vypadá skvěle, ale její fotky bez make-upu můžou překvapit.

Herečka Cameron Diaz se vydala na nákupy a vypadala, jako by zrovna vstala z postele. Narychlo nasazené boty, džiny a svetr velikosti XXL, do kterého se zachumlala.

Kdyby nebylo všímavého fotografa, tak by herečku nikdo nepoznal. Nevypadala jako hollywoodská hvězda, ale spíš jako šedá myška. Prostě nenápadná a nevýrazná.

Pravý opak zahrála ve filmu Sex Tape, kde si zahrála se seriálovou hvězdou Jasonem Segelem. Tam byla za pěknou divošku, která s partnerem natočila domácí porno. To pak omylem nahráli do tabletů všem, které jimi obdarovali na Vánoce. A trapas byl na světě.

Cameron Diaz se k natáčení určitě hodila předchozí zkušenost. V jenom fetišistickém pornu si totiž zamlada opravdu zahrála. V hlavní roli byly punčošky, hodně oleje a její prsa. Hanbatý snímek už ale není k nalezení.

Související články

Další články