Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Cameron Diaz láduje do nedávno narozené dcery česnek, šalvěj i kopr

Zdroj: Profimedia.cz, Pixabay.com, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
MATEŘSTVÍ
Herečka a podnikatelka Cameron Diaz (48) se otevřeně vyjádřila ke své lásce k vaření. Ta se u ní naplno vyvinula během pandemie koronaviru, včetně obliby doplňovat připravované bašty chuťově i aromaticky výrazným kořením. Vše servíruje také své několikaměsíční dcerce.

„Ráda vařím pro manžela i potomka, je to má vášeň,“ prohlásila Cameron Diaz v listopadové epizodě pořadu The Rachael Ray Show. Přestože dceře Raddix ještě není ani rok, evidentně má velmi vyvinuté chuťové buňky. „Už v jejích prvních čtyřech měsících jsem vařila všechna jídla,“ řekla slavná celebrita. Rovněž zmínila svou oblibu v používání česneku nebo kopru při jejich přípravě.

Sama je přitom považována za milovnici steaků, kaviáru a hranolků, které si s oblibou dává k cheeseburgerům. Nedokáže si odepřít sladkosti, ze všeho nejvíce čokoládové tyčinky, muffiny a zmrzlinu. Doufejme, že podobnou stravu nenaordinuje i své nové ratolesti, to by pro ni rozhodně nebylo tím pravým ořechovým.

S manželem Benjim Maddenem, známým především z kapely Good Charlotte se vzali v roce 2015. Když na přelomu loňského roku oznámili, že se stali rodiči, byl to docela šok. Hvězda se nikde nenechala vidět těhotná ani o očekávaném potomkovi nemluvila.

V sedmém měsíci mají ženy v průměru deset až dvanáct kilo navíc a gravidita bývá na první pohled patrná. Zvláště na těch štíhlých a v přiléhavém oblečení. Což pro ni vůbec neplatilo. Existuje proto poměrně vysoká pravděpodobnost, že páru dcerku odnosila náhradní matka.

Raddix si každopádně okamžitě podmanila srdce rodičů. Ti se zároveň rozhodli maximálně chránit její soukromí, proto prý nebudou zveřejňovat žádné její fotografie ani prozrazovat jakékoliv informace o své dcerušce.

Související články

Další články