Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Cameron Diaz je z mateřství nadšená: Tříměsíční dcerce chce pořídit sourozence

Cameron Diaz je z mateřství nadšená: Tříměsíční dcerce chce pořídit sourozence
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
dítě
Herečka Cameron Diaz (47) se teprve před třemi měsíci stala poprvé maminkou a už touží po dalším dítěti. V minulosti tvrdila, že dítě nikdy nechce a raději se bude věnovat kariéře. Názor změnila díky manželství s hudebníkem Benjim Maddenem (41). Nyní, když má doma malou dcerku, by jí ráda pořídila sourozence.

Cameron Diaz v lednu oznámila, že se jí a jejímu manželovi Benjimu Maddenovi narodila dcerka, kterou pojmenovali Raddix. Herečka dlouhá léta tvrdila, že se svou kariérou by na mateřství neměla čas a nechce na svět přivést dítě, kterému by se nemohla věnovat. Nyní je ale vše jinak.

Ještě před narozením dcery Cameron oznámila, že si dává od herectví pauzu a možná ho pověsí na hřebík úplně. Vypadá to, že jako matka objevila nový smysl života. Podle zdrojů, které vyzpovídal britský deník The Sun, se herečka a její manžel nemohou na miminko vynadívat a téměř nevycházejí z domu.

Zdroj rovněž uvedl, že Diaz a Madden plánují dcerce co nejdříve pořídit sourozence. Obzvláště Benji, který má dvojče, si přeje, aby malá Raddix měla bratříčka nebo sestřičku, s nímž by si mohla hrát. Manželé začali toužit po velké rodině.

Cameron se chytá za hlavu

Jakkoliv Cameron Diaz v minulosti tvrdila, že se matkou nikdy stát nechce, nyní údajně vůbec nechápe, na co tak dlouho čekala. Zřejmě i proto si chce ztracený čas vynahradit, do rodinného života skočit naplno a stát se brzy dvojnásobnou maminkou.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy