Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Čakram, kožený obleček a bujné poprsí: Budou se natáčet nové díly Xeny, princezny bojovnice!

Xena byla po mnoho let nedílnou součástí našich obrazovek.
Nové seriály takovou parádu neudělají, a tak se filmaři vracejí čím dál tím častěji k remakům kultovních pořadů nebo jejich pokračování. Už tu máme sitcom Plný dům, nově se natáčí i Gilmorova děvčata a dokonce i Pobřežní hlídka. Bylo jenom otázkou času, než si někdo vezme do parády seriál o princezně bojovnici Xeně.

„Ptáte se, jestli bude mít Xena čakram? No samozřejmě, nejsem monstrum,“ říká hned zkraje autor scénáře Javier Grillo-Marxuach. Seriál připraví manžel původní Xeny Lucy Lawless Rob Taper.

Jenomže legendární herečka už v něm vystupovat bohužel nebude. Udatnou Lucy, která v devadesátkách nedala kvůli koženému oblečku a silným stehnům spát mnoha puberťákům, nahradí mladší krasavice. Snad tvůrci nezklamou a nevyberou pro tuhle roli nějakou neduživou a vyhublou herečku. Princezna bojovnice přeci musí udržet meč a hodit vší silou čakramem!

Nová Xena se bude opět odehrávat v antickém Řecku, akorát se má změnit děj. Příběh se má s každou novou epizodou posouvat dál a tvůrci chtějí trochu zdrsnit. A to až tak, že Xena bude inspirovaná úspěšným seriálem Hra o trůny.

Postavy zůstanou, ale musí projít novým vývojem. To znamená, že se třeba dočkáme Xenininy věrné parťačky Gabriely nebo blonďaté dračice Kalisto. Seriál si klade za cíl oslovit i mladší publikum. Tedy ty, kteří původní seriál v televizích nesledovali.

Xena si prý zachová sexy obleček a vůbec všechno, co k ní patřilo. Teď stojí před tvůrci pořádná výzva – a to najít novou herečku. Ta musí zaujmout nové publikem a zároveň nesmí zklamat diváky, kteří jsou zvyklí na Lucy Lawless.

Mohlo by vás zajímat

Další články